(067) 316-88-92

(066) 358-87-99

Головна/ Все статьи/ Культиватор ЇЖАК- інструмент для поверхневої обробки грунту - аерації, прополки, розпушування

Культиватор ЇЖАК- інструмент для поверхневої обробки грунту - аерації, прополки, розпушування

2016-10-01

Опис інструменту.
Культиватор Їжак має дві пари зірочок діаметром 14 см, зуби яких розташовані в шаховому порядку. Зірочки призначені для дроблення грудочок, розпушення кірки на ділянці і проведення аерації ґрунту в саду, на газоні і навколо великих рослин. При необхідності проведення розпушування в вузьких міжряддях, одну пару зірочок можна зняти.

Для прополки і вспушіванія грунту культиватор оснащений П-подібним ріжучим лезом, заточеним з двох сторін. Лезо виконане з загартованої сталі марки Ст65Г і має три положення кріплення для різної глибини прополки. Максимальна глибина - 9 см, мінімальна - 5 см. Ширина смуги прополки 15 см.

Для культиватора Їжак використовується круглий держак діаметром 35 мм. По довжині держак вибирається індивідуально з урахуванням Вашого росту і манери роботи.

Зірочками і скобою, якими оснащений культиватор, можна працювати як одночасно, так і окремо кожним елементом. Наприклад, для проведення аерації ґрунту за допомогою зубів, культиватор перевертають «догори ногами» або знімають лезо.

Аерація грунту являє собою процес формування отворів у верхніх шарах грунту. Завдяки аерації поліпшується вологообмін і повітрообмін грунту, посилюється і прискорюється коренеутворення у трав'янистих рослин, поліпшується доступ до коріння внесених добрив, зменшується утворення на поверхні цвілі і моху.

Особливо корисно проводити аерацію на глинистих, дуже ущільнених і засміаених залишками рослин і мульчі грунтах.

Перевага культиватора Їжак в порівнянні з сандалями-аераторами і катками-аераторами полягає в тому, що культиватор НЕ ущільнює верхній шар грунту.

Увага: не рекомендується проводити аерацію перед настанням заморозків.

Купити культиватор ЇЖАК.